Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Zamknij

Aktualności

Nowy mobilny Gmail 2.0

Gmail for mobile, czyli klient pocztowy dla urządzeń przenośnych, jest od dzisiaj dostępny w wersji 2.0 - ogłosiło Google. Najnowsza aplikacja jest kompatybilna z większością urządzeń bazujących na J2ME oraz BlackBerry.

Aby pobrać Gmail 2.0 wystarczy odwiedzić z komórki adres m.google.com/mail. Oczywiście, jak to w przypadku usług Google bywa, Gmail for mobile jest darmowy. Zaktualizowana aplikacja ma obecnie przeszło 35 wersji językowych i wprowadza kilka ulepszeń, dzięki którym mobilny e-mail ma być szybszy i bardziej niezawodny.

Żródło: komorkomaniak.pl

USB Stress Ball - gadżet dla komputerowych nerwusów

USB Stress Ball to interesujący gadżet, który pojawił się w ofercie internetowego sklepu www.gadget4all.com. Przeznaczony on jest dla tych użytkowników komputerów, którzy czują potrzebę wyładowania złości.

Straciłeś pisany na komputerze dokument? Denerwuje cię praca z nowym oprogramowaniem? Jeżeli tak, być może powinieneś zainteresować się nowym gadżetem oferowanym przez sklep www.gadget4all.com. Urządzenie, które mierzy 100 x 50 x 50 mm i waży 85 gramów, pokryte zostało czerwoną gumą i przypomina z wyglądu kręgiel. Dzięki niemu będziesz mógł bez szkody dla otoczenia rozładować swoją złość.

Na gadżecie, który podłączamy za pomocą kabla wpinanego do portu USB, można się wyżywać, tzn. skręcać, ściskać i rozciągać - efekt tych działań obserwujemy na ekranie komputera. Do wyboru są trzy tryby pracy, natomiast wśród wspieranych systemów znalazły się Windows Vista SP1, Windows XP SP3 i Windows 2000 SP4.

Żródło: idg.pl

Asus walczy o serca graczy

W ubiegłym roku ASUS uderzył po raz pierwszy. Pierwsze karty dźwiękowe serii Xonar, D2, miały utorować drogę przed nadejściem wsparcia. Niedługo po wejściu na rynek kart PCI ASUS lewą flankę wzmocnił Xonarami D2X - odpowiednikami modelu D2 dla magistrali PCI Express. Z prawej ustawiono Xonary U1 USB, przeznaczone do komputerów przenośnych. Korzystając z doskonałych systemów uprzestrzenniania dźwięku od Dolby Laboratories, koderów Dolby Digital i DTS, wysokiej klasy podzespołów zapewniających świetne brzmienie i dopracowanych sterowników, ASUS zaatakował Creative Labs od strony "melomańskiej".

Producent kart Sound Blaster, choć nie bez wielu wpadek, jako tako utrzymywał linię obrony, jeśli chodzi o graczy. ASUS idzie za ciosem i wyraźnie zamierza odebrać Creative Labs ten ostatni bastion. Tutaj firma nie zamierza korzystać z piechoty. Tym razem Creative Labs, po raz pierwszy od wielu lat, musi stawić czoło prawdziwemu bombardowaniu.

Żródło: pclab.pl

Triki w GMail

Kropki w nazwie konta nie mają znaczenia, poczta wysłana na adres adres.email@gmail.com dotrze do tej samej skrzynki co adres.email@gmail.com. Opcja przydatna, jeśli chcemy założyć więcej kont w jakimś serwisie, który wymaga adresu e-mail, a my nei chcemy zakładać drugiego konta. Po prostu przy rejestracji podajemy swój adres z kropką wstawioną gdzieś w środku.

Nazwę gmail.com możemy zastąpić przez googlemail.com. Czyli adres.email@gmail.com i adres.email@googlemail.com prowadzą do tej samej skrzynki.

Na końcu nazwy użytkownika możemy dodać znak plusa a za nim dowolny tekst. Poczta trafi na konto, jednak w polu "Do:" będzie adres z plusikiem. Przykładowe zastosowanie? Rejestrujemy się w jakimś serwisie, np. księgarni internetowej. Adres e-mail podajemy adres.email+ksiazki@gmail.com. W ustawieniach gmail tworzymy sobie folder Książki, ustawiamy filtr. coby wiadomości przysłane na adres.email+ksiazki@gmail.com trafiały właśnie do tego folderu. Albo użyć tego do stworzenia "jednorazowego" adresu (adres.email+smieci@gmail.com) i takie wiadomości przekierować automatycznie do kosza.

Żródło: pclab.pl

Strona 3 / 3

Genealogia

  • Mapa występowania nazwiska Przeklasa.
  • Powiększ
  • W Polsce jest 686 osób o nazwisku Przeklasa.
  • Więcej »

Mimo Wszystko