Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Zamknij

Aktualności

Moje lata w Top Gear - Clarkson Jeremy

Tym razem cofamy się w czasie, żeby poznać niekonwencjonalne metody rozwiązywania problemów współczesnego świata, trochę historii TopGear oraz kilka faktów z życia rodzinnego Jeremiego.

„Moje lata w TopGear” to zbiór felietonów opublikowanych w latach 1993-2011, ponad 110 tekstów, w których Jeremy Clarkson serwuje czytelnikowi całą swoją mądrość, nieomylność oraz przekonanie o własnym geniuszu podane z dużą porcją niewybrednego humoru, doprawione gigantyczną dawką ironii. Z typową dla siebie pewnością o słuszności własnych teorii podaje sposoby na rozwiązanie takich plag cywilizacyjnych, jak pijani kierowcy czy opóźnienia w ruchu lotniczym. Nie wiesz, gdzie wybrać się na wakacje – zapytaj Jeremiego.

Forma, w jakiej wydana została książka, dodatkowo podkreśla jej historyczno-sentymentalny charakter. Każdy rozdział, zawierający felietony z danego roku, otwiera zdjęcie samochodu roku oraz najpopularniejsze wtedy filmy i płyty. 99 procent czytelników na ponad 600 stronach znajdzie kupę śmiechu i dobrej zabawy, a ten jeden procent, do którego zaliczają się między innymi „amerykańscy miłośnicy III Rzeszy” w swoich Chevroletach SS, jeszcze bardziej znienawidzi Clarksona.

Żródło: topgear.com.pl

Genealogia

  • Mapa występowania nazwiska Przeklasa.
  • Powiększ
  • W Polsce jest 686 osób o nazwisku Przeklasa.
  • Więcej »

Mimo Wszystko