Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Zamknij

Aktualności

Triki w GMail

Kropki w nazwie konta nie mają znaczenia, poczta wysłana na adres adres.email@gmail.com dotrze do tej samej skrzynki co adres.email@gmail.com. Opcja przydatna, jeśli chcemy założyć więcej kont w jakimś serwisie, który wymaga adresu e-mail, a my nei chcemy zakładać drugiego konta. Po prostu przy rejestracji podajemy swój adres z kropką wstawioną gdzieś w środku.

Nazwę gmail.com możemy zastąpić przez googlemail.com. Czyli adres.email@gmail.com i adres.email@googlemail.com prowadzą do tej samej skrzynki.

Na końcu nazwy użytkownika możemy dodać znak plusa a za nim dowolny tekst. Poczta trafi na konto, jednak w polu "Do:" będzie adres z plusikiem. Przykładowe zastosowanie? Rejestrujemy się w jakimś serwisie, np. księgarni internetowej. Adres e-mail podajemy adres.email+ksiazki@gmail.com. W ustawieniach gmail tworzymy sobie folder Książki, ustawiamy filtr. coby wiadomości przysłane na adres.email+ksiazki@gmail.com trafiały właśnie do tego folderu. Albo użyć tego do stworzenia "jednorazowego" adresu (adres.email+smieci@gmail.com) i takie wiadomości przekierować automatycznie do kosza.

Żródło: pclab.pl

Genealogia

  • Mapa występowania nazwiska Przeklasa.
  • Powiększ
  • W Polsce jest 686 osób o nazwisku Przeklasa.
  • Więcej »

Mimo Wszystko